Підписатися на RSS

Розклад уроків КЗ «Черешенська спеціалізована школа-інтернат І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів»

на 2014-2015 н. р.

ІІ семестр

1 клас 2 клас 3 клас
Понеділок
1. Читання
2. Математика
3. Фізична культура
4. Письмо
5. Образотворче мистецтво
1. Читання
2. Математика
3. Українська мова
4. Інформатика
5. Образотворче
мистецтво
  1. Читання
  2. Англійська мова
  3. Математика
  4. Українська мова
  5. Образотворче мистецтво
Вівторок
1. Читання
2. Математика
3. Письмо
4. Фізична культура
5. Індивідуальне заняття
1. Українська мова
2. Фізична культура
3. Математика
4. Англійська мова
5. Читання
  1. Природознавство
  2. Математика
  3. Фізична культура
4. Українська мова
5. Читання
Середа
1. Читання
2. Фізична культура
3. Математика
4. Письмо
5. Природознавство
1. Українська мова
2. Математика
3. Природознавство
4. Основи здоров'я
5. Індивідуальне заняття
  1. Фізична культура
  2. Математика
  3. Українська мова
  4. Англійська мова
  5. Читання
  6. Основи здоров’я
Четвер
1. Природознавство
2. Англійська мова
3. Основи здоров’я
4. Трудове навчання
1. Природознавство
2. Фізична культура
3. Англійська мова
4. Читання
5. Трудове навчання
  1. Українська мова
  2. Природознавство
  3. Фізична культура
  4. Я у Світі
  5. Трудове навчання
П’ятниця
1. Читання
2. Математика
3. Письмо
4. Музичне мистецтво
1. Фізична культура
2. Математика
3. Українська мова
4. Читання
5. Музичне мистецтво
  1. Інформатика
  2. Математика
  3. Читання
  4. Музичне мистецтво
  5. Індивідуальне заняття
4 клас 5 клас 6 клас
Понеділок
1. Читання
2. Математика
3. Українська мова
4. Фізична культура
5. Образотворче мистецтво
1. Російська мова 2. Інформатика
3.Природознавство 4. Англійська мова 5. Фізична культура
6. Основи здоров’я
1. Математика
2. Українська мова
3. Українська мова
4. Російська мова
5. Основи здоров’я
6. Світова література
7. Українознавство
Вівторок
1. Фізична культура
2. Математика
3. Англійська мова
4. Читання
5. Індивідуальне заняття
1. Російська мова 2. Математика
3. Українська мова 4. Українська література
5. Світова література
6. Трудове навчання
7. Трудове навчання
1. Математика
2. Історія України
3. Біологія
4. Українська мова
5. Українська література
6. Інформатика
7. Фізична культура
Середа
1.Математика
2. Англійська мова
3. Українська мова
4. Я і Україна
5. Індивідуальне заняття
1. Українська мова 2.Природознавство 3.Математика 4.Українська література
5.Фізична культура 6.Англійська мова
1. Російська мова
2. Математика
3. Географія
4. Фізична культура
5. Трудове навчання
6. Трудове навчання
Четвер
1. Фізична культура
2. Я і Україна
3. Українська мова
4. Читання
5. Трудове навчання
1. Українська мова 2. Українська мова 3. Математика
4. Українознавство 5. Образотворче мистецтво
6. Світова література
1. Англійська мова
2. Українська мова
3. Українська література
4. Математика
5. Світова література
6. Всесвітня історія
7. Образотворче мистецтво
П’ятниця
1. Читання
2. Математика
3. Основи здоров’я
4. Музичне мистецтво
5. Індивідуальне заняття
1. Математика
2. Англійська мова
3. Фізична культура
4. Історія України
5. Музичне мистецтво
6. Українська мова
1. Англійська мова
2. Географія
3. Біологія
4. Українська мова
5. Українська літ - ра
6. Музичне мистецтво
7. Фізична культура
7 клас 8 клас 9 клас
Понеділок
1. Українська мова
2. Алгебра
3. Українська література
4. Історія України 5. Фізика
6. Українознавство
1. Англійська мова
2. Світова література
3. Історія України
4. Історія України
5. Українська мова
6. Українська література
7. Сімейні цінності(курс)
1. Біологія
2. Українська мова
3. Алгебра
4. Геометрія
5. Географія
6. Правознавство
7. Художня культура
Вівторок
1. Хімія
2. Українська мова
3. Географія
4. Геометрія
5. Всесвітня історія
6. Біологія
1. Географія
2. Хімія
3. Всесвітня історія
4. Всесвітня історія
5. Алгебра
6. Фізична культура
7. Музичне мистецтво
1. Англійська мова
2. Російська мова
3. Світова література
4. Українська мова
5. Українська літ-ра
6. Історія України
7. Інформатика
Середа
1. Алгебра
2. Світова література
3. Біологія
4. Англійська мова
5. Українська література
6. Фізична культура
1. Англійська мова
2. Українознавство
3. Всесвітня історія
4. Геометрія
5. Українська мова
6. Біологія
7. Українська література
1. Фізика
2. Хімія
3. Фізична культура
4. Всесвітня історія
5. Англійська мова
6. Алгебра
7. Біологія
8. Трудове навчання
Четвер
1. Геометрія
2. Українська мова
3. Англійська мова
4. Фізична культура
5. Географія
6. Образотворче мистецтво
1. Історія України
2. Історія України
3. Світова література
4. Алгебра
5. Фізична культура
6. Фізика
7. Трудове навчання
8. Трудове навчання
1. Хімія
2. Світова література
3. Українська мова
4. Українська мов
5. Історія України
6. Фізична культура
7. Українська лі-ра
П’ятниця
1. Світова література
2. Фізична культура
3. Англійська мова
4. Трудове навчання 5. Трудове навчання 6. Основи здоров’я 7. Музичне мистецтво
1. Геометрія
2. Фізика
3. Історія (курс)
4. Основи здоров’я
5. Фізична культура
6. Хімія
7. Біологія
1. Українська мова
2. Українська літ - ра
3. Геометрія
4. Фізика
5. Біологія
6. Фізична культура
7. Сімейні цінності(курс)
10 клас 11 клас
Понеділок
  1. Фізика
  2. Хімія
  3. Світова література
  4. Українська мова
  5. Українська літ-ра
  6. Географія
  7. Фізична культура
  8. Правознавство
  1. Історія України
  2. Історія України
  3. Англійська мова
  4. Фізика
  5. Економіка
6. Фізична культура
7. Людина і світ
8. Художня культура
Вівторок
  1. Українська мова
2. Англійська мова
3. Алгебра
4. Всесвітня історія
5. Фізична культура
6. Світова література
7. «Рівний-рівному»
8. Захист Вітчизни
  1. Всесвітня історія
  2. Всесвітня історія
  3. Українська мова
  4. Світова літ-ра
  5. Хімія
  6. Англійська мова
  7. Психологія
Середа
  1. Історія України
  2. Фізика
  3. Українська мова
  4. Українська мова
5. Геометрія
6. Українська література
7. Фізична культура
  1. Історія України
  2. Історія України
  3. Світова літ-ра
  4. Геометрія
  5. Біологія
  6. Англійська мова
  7. Трудове навчання
  8. Захист Вітчизни
Четвер
1. Англійська мова
2. Алгебра
3. Біологія
4. Російська мова
5. Інформатика
6. Атлетична гімнастика
7. Фізична культура
8. Захист Вітчизни
1. Українська мова
2. Біологія
3. Всесвітня історія
4. Всесвітня історія
5. Алгебра
6. Українська література
7. Екологія
П’ятниця
  1. Англійська мова
  2. Географія
  3. Історія України
  4. Фізична культура
  5. Інформатика
  6. Трудове навчання
  7. Атлетична гімнастика
  1. Всесвітня історія
  2. Геометрія
  3. Українська література
  4. Історія України
  5. Курс Історія в особах
  6. Фізика
  7. Інформатика
  8. Фізична культура
Кiлькiсть переглядiв: 63

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.